Партнерська програма

Про проект “MultFun”

Львів – національно-культурний та освітньо-науковий осередок країни, великий промисловий центр і транспортний вузол і вважається столицею Галичини та центром Західної України. Населення Львова складає близько 730 тис. осіб. Основним видом діяльності у Львові є сфера послуг, до якої відносяться зокрема і розваги: як для жителів міста, так і для туристів.

Донедавна я пропрацював понад 2 роки у сфері розваг, займаючись фотопослугами пневмокостюмів для туристів та жителів міста. За цей період часу я достатньо глибоку вник в концепцію цього бізнесу а також на власному досвіді усвідомив для себе найприбутковіші можливості для даного виду діяльності.

Суть

у місті Львові є близько 10 власників ростових ляльок та пневмокостюмів. Слід зазначити, що у Львові немає спеціалізованих виробників пневмокостюмів та ростових ляльок, а тому для Львову кожен з них(костюмів та ляльок) є ексклюзивним. На даний момент усі власники костюмів та ляльок працюють поодинці, і переважно в сезони найбільшого притоку туристів та на великі свята, або працюють за поодинокими приватними замовленнями. За більш ніж 2 роки роботи у цій сфері я познайомився та зав’язав з більшістю з них товариські відносини. Кожен з власників володіє  1-3 костюмами, які вони з перемінним успіхом використовують на вулицях міста Львова. Кожен з власників своїми силами займається саморекламою, але все завершується на примітивних комерційних сторінках у соц. мережах, які вже довгий час не розвиваються, адже на це слід витрачати власний час та кошти. Та не зважаючи на це, навіть ці недосконалі сторінки у соц. мережах приносять кожному з власників до декількох нерегулярних приватних замовлень на місяць.

Ідея

Саме тому у мене виникла ідея створити власне івент-агенство та об’єднати усіх зацікавлених власників на одній платформі. Таким чином у моєму розпорядженні буде широкий спектр костюмів для різноманітних заходів, де їх потребують. З метою реалізації даної ідеї я звернувся до професійного рекламного агенства для створення сайту-візитки та його SEO, створення та оформлення груп в соціальних мережах Facebook та vk.com з їх подальшим просуванням(SMM) контекстної та геотаргетованої реклами в пошукових системах та соц. мережах.

На даний момент близько 60% львів’ян щоденно користуються інтернетом і саме тому просто неможливо оминути  таку хорошу можливість, адже це велика аудиторія людей, які щоденно шукають інформацію про найрізноманітніші речі в інтернеті, зокрема професійну та якісну організацію свят та заходів.

Одночасно з цим кошти будуть також спрямовані на дизайн та оформлення друкованої реклами(візитки, буклети, флаєри), а також на її друк та реалізацію.

Наші послуги

Ростові ляльки та надувні пневмокостюми можна замовляти для наступних заходів:

 • Весілля
 • Фотосесії
 • Новий Рік
 • Корпоратив
 • День народження
 • Зустріч з пологового будинку
 • Святковий ранок в дитячому садку
 • Привітання та вручення подарунків
 • Підтанцьовка та шоу-програма в клубах та ресторанах
 • Відкриття магазину/бізнес-центру або святкування його ювілею
 • Та багато чого іншого на запит клієнта
 • Можливість для клієнта особисто походити костюм