Білий ведмідь Умка

Білий ведмідь Умка зростом в 3 метри принесе масу позитивних емоцій і радості дітям та дорослим.

Його видно здалеку, тому він обов’язково повинен супроводжувати Вас на святі, виставці або на будь-якому масовому заході.

Безумовно, такий подарунок обрадує будь-яку дитину, друга, родича. Такий «презент» доречний для Нового Року, ювілею, весілля, корпоративу, Дня Народження.

Тільки уявіть собі, що Вашого друга, дитину або родича прийшов вітати 3-метровий білий ведмідь та від Вашого імені вручив йому подарунок. Це несподівано, оригінально і, без сумніву, запам’ятається Вашій близькій людині надовго. Більшого подарунку, в прямому розумінні слова, не придумати.

Для такої особливої події – весілля, ми пропонуємо стильного та елегантного білого медведя з чудовим чорним метеликом.

Білий медвідь може грати роль хостес, який зустрічає гостей і, в прямому сенсі, вже з порогу радувати та дивувати їх.

Участь у Вашому святі великого білого медведя гарантує, що воно буде яскравим, цікавим, незабутнім та оригінальним. Ми обіцяємо яскраві емоції, неповторні враження від Вашого заходу.

Зустрічайте нашого найелегантнішого персонажа – білого ведмедя Умку. Величезний ведмідь зростом в 3 метри не дасть нікому пройти повз та не посміхнутись. Саме цей пневмокостюм варто вважати завжди актуальним та практичним, тому що він підходить абсолютно для будь-якої події та вписується в атмосферу свята різного формату.

Замовляючи Умку на День Народження, дитяче свято, корпоратив, Новий Рік чи іншу подію, Ви подаруєте позитивні емоції кожному гостю. А чого тільки вартує метелик, який забезпечує елегантний зовнішній вигляд. Саме тому білий ведмідь на весілля –  це ідеальний варіант, він з радістю зустріне гостей, розважить публіку, сфотографується з кожним охочим та подарує незабутні емоції під час такої важливої події.

І не думайте, що ведмідь Умка важкий і повільно пересувається, він в нас дуже активний та з великим задоволенням візьме участь в конкурсах і танцях.

Великий ведмідь також допоможе Вам під час ще одної важливої події – пропозиції руки та серця. В його компанії можна забути про хвилювання, а майбутня наречена назавжди запам’ятає цей день.

Участь аніматора у пневмокостюмі Умки гарантує приємні та незабутні емоції, в цьому можете навіть не сумніватись!