Пікачу

«А це що за покемон?» – фраза, яку знають навіть ті, хто не дивився мультсеріал, – «Піка…Чу!»  – відповідав Пікачу (маленьке жовте звірятко, схоже на зайченя з довгим хвостиком). Будь-яка пошукова система розповість про покемона Пікачу, як про анімованого персонажа, який здатен атакувати інших покемонів, використовуючи при цьому електричні розряди.

Почніть втілювати свої мрії!

Неймовірна популярність цього аніме створила цілу поп-культуру в Японії та поза її межами. А хлопчаки зі всього світу мріють мати такого відданого друга, як Пікачу. Так чому б не втілити цю фантазію дитини(чи вже дорослого) в його День Народження. Діти будуть радісно стрибати навколо електричного звірятка, яке раптово зійшло до них з телеекрану, а дорослі вдосталь налюбуються граючими чадами, або ж самі поринуть у світ пригод!

Ростова лялька Пікачу буде доречною практично на будь-якому святі. Також Пікачу можна запросити на корпоратив, чи, навіть, зустріч з пологового будинку, а святкові фотографії стануть яскравішими, цікавішими та позитивнішими.