Панда

Шукаєте безпрограшний варіант?

Зверніть увагу на пневмокостюм Панду, який нікого не залишить байдужим: 3-метровий гігант викличе посмішку у кожного!

Панда – одна з найулюбленіших тварин дорослих та малечі, останні ще більше її полюбили після перегляду мультфільму Панда Кунг-фу, де незграбна тварина мріяла стати майстром бойових мистецтв.
Замовляючи ростову ляльку на будь-яке свято: День Народження, весілля, корпоратив тощо, позитивні емоції точно будуть забезпечені.

Панда на весілля – чудовий подарунок молодятам, а також усім присутнім, від найменших гостей до найстарших. Також аніматор чудово впишеться в атмосферу будь-якого дитячого свята, адже діти обожнюють наших плюшевих гігантів, які з радістю подарують незабутнє свято і гарний настрій.

З першого погляду може здатись, що костюм масивний і вміє тільки повільно пересуватись, Ви здивуєтесь, адже він дозволяєз легкістю приймати участь навіть у самих веселих та активних танцях. Не забудьте зробити фото на згадку, щоб запам’ятати цей день надовго.

Надувний пневмокостюм Панда – прекрасна ідея для внесення “ізюминки” у Ваше свято. Ви можете замовити пневмокостюм Панду  практично з будь-якого приводу: на весілля, корпоратив, Новий Рік, День Народження, зустріч з пологового будинку, дитячий ранок, на промо-виставки, підтанцьовку та багато чого іншого.

Надувний пневмокостюм Панда буде цікавим як для дітей, так і для дорослих. Під час свята, аніматор Панда подарує Вам незабутні емоції та враження, а до цього ви ще отримаєте безліч чудових та веселих фото, які ще довго будуть нагадувати Вам про урочистість.